Viszlát Napló!
Búcsúzunk a TV2 riportmagazinjától.
Tegnap, azaz vasárnap este lement az utolsó Napló a TV2-n.
A "szomorú" apropóból idézzük fel a műsor újkori történetét.
- 2025. március 17: A TV2 tervezi, hogy visszahozza a Naplót
- 2025. április 13: A megújított magazin premierje május elején lesz, a műsorvezető Pachamnn Péter. Az első tervek szerint a politika kimarad a műsorból, helyettük jönnek a bulvártémák
- 2025. május 5: az első adás jó nézettséggel indít, veri is a két konkurenst, a Heti Naplót és a Házon kívült
- 2025. június-július: a Napló a kezdeti sikerek után bukdácsolni kezd, a Házon kívül visszaveszi a vezetést
- 2025. augusztus 13: a műsor nézettsége egyre rosszabb, és ha ez még nem lenne elég, Pachmann Péter is bejelenti visszavonulását
- 2025. augusztus 14: "programstratégiai okokra" hivatkozva a TV2 leveszi a képernyőről a Naplót
- 2026. január 14: a magazin visszatér, csak nem vasárnap, hanem szombaton
- 2026. január 15: Marsi Anikó és Gönczi Gábor lesz a két műsorvezető
- 2026. január-február-március: a Napló csak árnyéka önmagának, amúgy sem acélos nézettsége folyamatosan gyengül - részben azért, mert bekerülnek a műsorba a politikai propagandariportok
- 2026. április 16: négy nappal a Fidesz bukása után kirúgják a TV2 hírigazgatóját
- 2026. április 17: Marsi Anikó és Gönczi Gábor határozatlan ideig nem szerepel a csatorna képernyőjén
- 2026. május 7: Megszűnik a Tények és a Napló
- 2026. május 31: szép csendben, de lemegy a magazinműsor utolsó adása.
Búcsúzunk egy dallal, küldjük a készítőknek, meg mindenkinek, aki szereti:
Viszlát Napló!
Fotó: TV2
További tartalmak Facebook és YouTube csatornánkon. Kövess minket ott is!
