Frei Tamás tárgyalt az RTL-lel a visszatéréséről, de nem lett belőle semmi
Nem találták meg a közös nevezőt.
Az elmúlt egy évben többször is egyeztetett Frei Tamás és az RTL, ám a nagy visszatérés végül elmarad - erről a legendás riporter beszélt a story.hu-nak.
A lap annak kapcsán beszélgetett Frei-el, hogy idén pont harminc éve indult el legendás Dosszié című műsora, ami 14 évet élt meg. A dokumentumriport-sorozat készítése nagyon nagy szabadságot jelentett számára, a kíváncsisága pedig azóta sem lankadt. "Ami viszont már nem üti meg az ingerküszöbömet, vagy nem kelti fel eléggé az érdeklődésemet, azt könnyen elengedem. Egy idő után ilyen lett a tévézés is” - tette hozzá.
Ezután került szóba a lehetséges visszatérés, amiről a következőképp nyilatkozott:
Az elmúlt egy évben többször is egyeztettem az RTL-lel. Volt egy elképzelésük, amin elgondolkodtam, hosszan tárgyaltunk is róla, de végül nem találtuk meg a közös nevezőt, és én sem magamban azt a kíváncsiságot, ami ahhoz kellett volna, hogy úgy is elvállaljam, ahogy ők szerették volna.
Frei Tamás 1998 őszén szerződött a néhai RTL Klubhoz, ahol először a Frei Dosszié, majd később A riporter: Frei Tamás címmel vezetett műsort. 2001-ben botrányos körülmények között távozott a csatornától, majd néhány hónappal később a konkurens TV2-höz igazolt. Itt 2008 tavaszáig vezette műsorát.
Fotó: RTL Sajtóklub
További tartalmak Facebook és YouTube csatornánkon. Kövess minket ott is!
