Hétvégi döntőkkel búcsúzik az Exatlon Hungary a TV2 képernyőjéről

Ezzel véget ér a tavasz a csatornán, jövő héttől jönnek az ismétlések.exatlon_hungary_logo.jpg

Kivételesen új részekkel jelentkezik ezen a hétvégén az Exatlon Hungary a TV2-n. Az ok nagyon prózai: most rendezik a sportreality elődöntőjét és döntőjét.

Az elődöntőt szombaton este láthatják a nézők, ebben a három legjobban teljesítő férfi (Laci, Máté, Gábor) és nő (Luca, Réka, Dorka) küzdhet a továbbjutásért. A két kategóriában viszont csak egy győztes lehet, a végső összecsapást (vagyis a döntőt) vasárnap este sugározza a csatorna. Itt derül ki, hogy melyik női és melyik férfi sportoló emelheti magasba az Exatlon Hungary trófeáját és viheti haza a vele járó 15 millió forintos fődíjat.

Jövő héttől indul a nyár

Az Exatlon lezárásával egyébként véget ér a tavasz a TV2-n: hétfőtől hétköznaponként 20 órától a Kincsvadászok korábbi epizódjait láthaja a nagyérdemű, majd a Lakásvadászokat lehet megnézni. Vagyis: egy időre új tartalom nélkül maradnak a csatorna nézői.

Az egyhangúságot csak két héttel később, május 25-től törik meg az Újratervezés új epizódjaival. De ezeket csak Tilla műsora után, 22:30-től tűzik képernyőre.

A doku-realityben Lehoczky Léna lakberendező vezetésével ezúttal is olyan rászoruló családok otthonait alakítják át, akiknek önerejükből nem lenne lehetőségük változtatni körülményeiken. Az elmúlt években eddig öt évadon és 160 epizódon keresztül követhették nyomon a nézők a profi tervezők és kivitelezők elképesztő munkáját, összesen 32 családnak segített a TV2 Csoport. A műsor népszerűsége töretlen, indulása óta rengeteg levél érkezik a családoktól, bízva a nem mindennapi lehetőségben.

a1b29dd40ed39fd7dd37f5edd1dd9813_600.jpg
Fotók: TV2 Sajtószoba
További tartalmak Facebook és YouTube csatornánkon. Kövess minket ott is!