Szondi Vanda, az RTL műsorvezetője lesz az egyik kormányszóvivő
Rajta kívül Magyar Éva és Köböl Anita tölti be ezt a pozíciót.
Szondi Vanda, Magyar Éva és Köböl Anita lesznek az új kormányszóvivők - jelentette be a kormánypárt hétfőn délután.
Szondi Vanda Mátészalkáról érkezett. Pályáját a Duna Televízióban kezdte, később az RTL Hírigazgatóságán dolgozott tizenkét évig. Az utóbbi években a XXI. Század és a Reggeli műsorvezetője volt. Bár a közlemény nem tér ki rá, de valószínűleg az új pozíció miatt Szondi távozik az RTL-től, és így a két műsorból is.
Hozzá hasonlóan búcsút int a csatornának Magyar Éva is. A Nagykanizsáról indult újságíró pályáját a helyi televízióban kezdte, majd a Magyar Rádió győri szerkesztőségénél és az RTL-nél folytatta. Nyugat-magyarországi tudósítóként, később a Híradó politikai riportereként hosszú éveken át az emberek életét befolyásoló döntésekről tájékoztatott.
A közlemény szerint a harmadik kormányszóvivő Köböl Anita lesz, aki korábban a TV2-nél is dolgozott, majd 2022-ben az ATV műsorvezetője lett. Valószínűleg ő is búcsút int munkahelyének.

Fotók: RTL; Facebook/Magyar Péter
További tartalmak Facebook és YouTube csatornánkon. Kövess minket ott is!
