Hivatalosan is bejelentették, érkezik a Csináljuk a fesztivált! ötödik évada a Duna TV-re
Az új szezon, ami számos újdonságot is tartogat, december 6-án indul.
2025-ben is visszatér a képernyőre a Csináljuk a fesztivált!, jelentette be kedden az MTVA.
Közleményükből kiderül, az új évad december 6-án, vagyis közel két és fél hónap múlva startol a Duna TV-n. A visszatérő zsűriben Korda György, Balázs Klári, Janza Kata és Bereczki Zoltán értékeli az 1915 és 2025 között megjelent sikerdalokat.
Az izgalmak fokozására számos újdonsággal bővül a műsor. A zsűritagok a válogató alatt egy-egy sláger azonnali továbbjutásáról dönthetnek az új „aranygomb” megnyomásával. A második forduló 30 produkciója két hétvégén tér vissza a színpadra. Az eddigiektől eltérően két elődöntő adást láthatnak a nézők, az első és a második részt is két-két részletben, két egymást követő szombat és vasárnap este.
A Duna showműsorainak házigazdái, Rókusfalvy Lili és Fodor Imre mellett Tótfalusi Fannival is találkozhatnak a nézők. Az Önök kérték és a SzerencseSzombat műsorvezetője exkluzív online interjúkkal jelentkezik a színpad mögül.
Emellett az is kiderült, hogy idén szilveszterkor is jelentkezik új adással a show.
Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt
További tartalmak Facebook és YouTube csatornánkon. Kövess minket ott is!
