Horváth Tamás lehet a Nagy Duett egyik zsűritagja
Az énekes tavaly még a Sztárboxban volt látható, de most kibékült egykori munkaadójával, és már tavasszal szerepelhet az énekes műsorban.
Kibékült Horváth Tamás és a TV2, az énekes pedig már a tavasszal érkező Nagy Duett című műsorban is látható lesz - írja a Blikk.
A portál szerint az énekes, aki korábban számos szuperprodukcióban is feltűnt a csatornán, négy év mosolyszünet után a zenés show zsűrijében foglal majd helyet.
Horváth és a TV2 egyébként még 2020-ban, az első Dancing with the Stars idején veszett össze. A bulvárlap felidézi, Tamás egy balesetre hivatkozva nem jelent meg a táncos műsor hetedik élő adásában, ráadásul a hírt anélkül írta ki a közösségi oldalára, hogy erre engedélyt kapott volna a műsor készítőitől. Ezzel a TV2 szerint megsértette a szerződését. Továbbá a műsor döntőjén sem jelent meg, ami szintén a csatornával kötött írásos megállapodás megszegése volt. A történtek után az énekes szerette volna megkapni a 8 milliós gázsiját, a TV2 pedig a történtek miatti 10 millió forintos kötbért. A felek vitája odáig fajult, hogy még bírósági per is szóba került, a sztár pedig azóta sem volt látható a csatornán.
A lapnak egy bennfentes elmondta, bár a két fél között sok volt volt a feszültség, mégis, amikor felvetődött, hogy Horváth, mint az előző széria egyik győztese a zsűriben üljön majd, nem igazán volt ellenvetés egyik fél részéről sem. Az informátor hozzátette, a stáb egy részét meglepte a döntés, de úgy tűnik, mostanra mindenki maga mögött hagyta a múltat.
Horváth Tamás egyébként tavaly ősszel még az RTL Sztárbox című műsorban volt látható. Itt emlékezetes csatát vívott Sárközi Ákossal (őt amúgy szintén hívta a TV2 egy másik műsorra), akit előbb legyőzőtt, a visszavágón viszont a sztárséf bizonyult jobbnak.
És kik lesznek a szereplők?
Közben folyik a találgatás arról is, kik lesznek a műsor szereplői. Az már korábban kiderült, hogy Mihályfi Luca és Hegyes Berci valószínűleg énekelni fog, de a Reddit egyik felhasználója még ennél is tovább ment: tudomása szerint a következő párosok versenyeznek majd az "év duettje" címért:
- Sári Évi - Schmuck Andor
- Brasch Bence - Lékai-Kiss Ramóna
- LL. Junior - Szorcsik Viki
- Nagy Feró - Molnár Anikó
- Aurelio - Nótár Mary
- Gáspár Győző - Dér Heni
- Sydney Van den Bosch - Pető Bruno
- Visváder Tamás - Radics Gigi
- Stohl András - Geszler Dorottya.
Hogy igaznak bizonyulnak-e a pletykák, hamarosan kiderül, hiszen a Nagy Duett még idén tavasszal látható lesz a TV2-n.
Fotó: RTL Sajtóklub
További tartalmak Facebook és YouTube csatornánkon. Kövess minket ott is!
