Horváth Tamás lehet a Nagy Duett egyik zsűritagja

Az énekes tavaly még a Sztárboxban volt látható, de most kibékült egykori munkaadójával, és már tavasszal szerepelhet az énekes műsorban.kln_7472.jpg

Kibékült Horváth Tamás és a TV2, az énekes pedig már a tavasszal érkező Nagy Duett című műsorban is látható lesz - írja a Blikk.

A portál szerint az énekes, aki korábban számos szuperprodukcióban is feltűnt a csatornán, négy év mosolyszünet után a zenés show zsűrijében foglal majd helyet.

Horváth és a TV2 egyébként még 2020-ban, az első Dancing with the Stars idején veszett össze. A bulvárlap felidézi, Tamás egy balesetre hivatkozva nem jelent meg a táncos műsor hetedik élő adásában, ráadásul a hírt anélkül írta ki a közösségi oldalára, hogy erre engedélyt kapott volna a műsor készítőitől. Ezzel a TV2 szerint megsértette a szerződését. Továbbá a műsor döntőjén sem jelent meg, ami szintén a csatornával kötött írásos megállapodás megszegése volt. A történtek után az énekes szerette volna megkapni a 8 milliós gázsiját, a TV2 pedig a történtek miatti 10 millió forintos kötbért. A felek vitája odáig fajult, hogy még bírósági per is szóba került, a sztár pedig azóta sem volt látható a csatornán.

A lapnak egy bennfentes elmondta, bár a két fél között sok volt volt a feszültség, mégis, amikor felvetődött, hogy Horváth, mint az előző széria egyik győztese a zsűriben üljön majd, nem igazán volt ellenvetés egyik fél részéről sem. Az informátor hozzátette, a stáb egy részét meglepte a döntés, de úgy tűnik, mostanra mindenki maga mögött hagyta a múltat.

Horváth Tamás egyébként tavaly ősszel még az RTL Sztárbox című műsorban volt látható. Itt emlékezetes csatát vívott Sárközi Ákossal (őt amúgy szintén hívta a TV2 egy másik műsorra), akit előbb legyőzőtt, a visszavágón viszont a sztárséf bizonyult jobbnak.

És kik lesznek a szereplők?

Közben folyik a találgatás arról is, kik lesznek a műsor szereplői. Az már korábban kiderült, hogy Mihályfi Luca és Hegyes Berci valószínűleg énekelni fog, de a Reddit egyik felhasználója még ennél is tovább ment: tudomása szerint a következő párosok versenyeznek majd az "év duettje" címért:

  • Sári Évi - Schmuck Andor
  • Brasch Bence - Lékai-Kiss Ramóna
  • LL. Junior - Szorcsik Viki
  • Nagy Feró - Molnár Anikó
  • Aurelio - Nótár Mary
  • Gáspár Győző - Dér Heni
  • Sydney Van den Bosch - Pető Bruno
  • Visváder Tamás - Radics Gigi
  • Stohl András - Geszler Dorottya.

Hogy igaznak bizonyulnak-e a pletykák, hamarosan kiderül, hiszen a Nagy Duett még idén tavasszal látható lesz a TV2-n.

Fotó: RTL Sajtóklub
További tartalmak Facebook és YouTube csatornánkon. Kövess minket ott is!